Trwa wczytywanie . . .
pokaż odpowiedzi
85. Którego z wymienionych świateł wolno Ci używać, gdy kierujesz samochodem osobowym podczas mgły? #658 !
86. Kierujesz samochodem osobowym podczas ulewnego deszczu. Którą z wymienionych czynności należy wykonać po wjechaniu w koleinę wypełnioną wodą? #657 !
88. Kierujesz pojazdem w czasie deszczu. Którą z wymienionych czynności powinieneś przede wszystkim wykonać, by jechać bezpieczniej? #655 !
89. Jak należy postąpić, podczas jazdy samochodem osobowym po drodze pokrytej śniegiem? #654 !
91. Która z wymienionych awarii, uniemożliwia używanie samochodu osobowego w ruchu drogowym? #652 !
92. Który z wymienionych sposobów obserwacji drogi jest najwłaściwszy, gdy zbliżasz się do skrzyżowania? #651 !
95. Jaki odstęp od poprzedzającego pojazdu masz obowiązek zachować podczas zatrzymania w zatorze drogowym w tunelu? #648 !
96. Jak, w przybliżeniu, wzrasta długość hamowania pojazdu przy dwukrotnie większej prędkości? #646 !
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 12 >
pytanie #
Kod zgłoszenia:
Treść:
Prawkobazapytan.pl to jedyne w pełni darmowe testy na prawo jazdy z zestawem oficjalnych pytań egzaminacyjnych opublikowanych przez Ministerstwo. Korzystanie z funkcjonalności strony takich jak przeglądanie pytań egzaminacyjnych z części specjalistycznej i podstawowej nie wymaga rejestracji ani logowania. Ponieważ korzystanie ze strony jest w pełni darmowe publikujemy tutaj tylko część pytań egzaminacyjnych (tych które nie zawierają filmów). Jeśli szukasz kompletnej oficjalnej bazy pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych (z identycznymi filmami i zdjęciami) zapraszamy na stronę zdamyto.com

Pamiętaj obecnie cała baza pytań jest jawna i udostępniana przez Ministerstwo. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne można dziś przejrzeć po kolei tyle razy, aż każde pytanie będzie dla Ciebie proste, a egzamin państwowy zdasz ze spokojem.
Testy na prawo jazdy online zawierające wszystkie aktualne pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są dostępne na zdamyto.com