Trwa wczytywanie . . .
pokaż odpowiedzi
141. Czy widoczny znak ostrzega o odcinku drogi, na którym należy zachować szczególną ostrożność ze względu na koleiny w nawierzchni? #983 !
142. Czy w przedstawionej sytuacji jesteś ostrzegany o znacznym wzniesieniu drogi? #982 !
143. Czy w przedstawionej sytuacji jesteś ostrzegany o poprzecznej nierówności jezdni? #981 !
144. Czy w przedstawionej sytuacji jesteś ostrzegany o trzech niebezpiecznych zakrętach, z których pierwszy jest w lewo? #980 !
145. Czy w przedstawionej sytuacji jesteś ostrzegany o wlocie drogi z prawej strony? #979 !
146. Czy spożyty alkohol wpływa na zmianę pola widzenia kierującego pojazdem? #978 !
147. Czy zażycie przez prowadzącego pojazd niewielkiej ilości narkotyku wpływa na poprawę zdolności do prawidłowej oceny ryzyka na drodze? #977 !
< 1 2 3 4 5 6 7 8 / 8
pytanie #
Kod zgłoszenia:
Treść:
Prawkobazapytan.pl to jedyne w pełni darmowe testy na prawo jazdy z zestawem oficjalnych pytań egzaminacyjnych opublikowanych przez Ministerstwo. Korzystanie z funkcjonalności strony takich jak przeglądanie pytań egzaminacyjnych z części specjalistycznej i podstawowej nie wymaga rejestracji ani logowania. Ponieważ korzystanie ze strony jest w pełni darmowe publikujemy tutaj tylko część pytań egzaminacyjnych (tych które nie zawierają filmów). Jeśli szukasz kompletnej oficjalnej bazy pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych (z identycznymi filmami i zdjęciami) zapraszamy na stronę zdamyto.com

Pamiętaj obecnie cała baza pytań jest jawna i udostępniana przez Ministerstwo. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne można dziś przejrzeć po kolei tyle razy, aż każde pytanie będzie dla Ciebie proste, a egzamin państwowy zdasz ze spokojem.
Testy na prawo jazdy online zawierające wszystkie aktualne pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są dostępne na zdamyto.com