Trwa wczytywanie . . .
pokaż odpowiedzi
110. Ile maksymalnie osób, wliczając siebie, możesz przewozić gdy masz prawo jazdy kategorii B? #632 !
112. Czy wolno Ci przewozić przedszkolaka na kolanach osoby dorosłej? #630 !
113. Jakiej barwy chorągiewką wolno Ci oznaczyć ładunek wystający z tyłu samochodu osobowego? #629 !
115. Jakiej wielkości nie ma prawa przekroczyć rzeczywista masa całkowita przyczepy ciągniętej przez samochód osobowy? #627 !
116. Jaka jest maksymalna dopuszczalna długość zespołu pojazdów składającego się z samochodu osobowego i przyczepy kempingowej? #626 !
117. Jaka jest maksymalna dopuszczalna odległość, licząc od dolnej płaszczyzny obrysu pojazdu, na którą może wystawać ładunek przewożony pojazdem samochodowym? #625 !
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 12 >
pytanie #
Kod zgłoszenia:
Treść:
Prawkobazapytan.pl to jedyne w pełni darmowe testy na prawo jazdy z zestawem oficjalnych pytań egzaminacyjnych opublikowanych przez Ministerstwo. Korzystanie z funkcjonalności strony takich jak przeglądanie pytań egzaminacyjnych z części specjalistycznej i podstawowej nie wymaga rejestracji ani logowania. Ponieważ korzystanie ze strony jest w pełni darmowe publikujemy tutaj tylko część pytań egzaminacyjnych (tych które nie zawierają filmów). Jeśli szukasz kompletnej oficjalnej bazy pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych (z identycznymi filmami i zdjęciami) zapraszamy na stronę zdamyto.com

Pamiętaj obecnie cała baza pytań jest jawna i udostępniana przez Ministerstwo. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne można dziś przejrzeć po kolei tyle razy, aż każde pytanie będzie dla Ciebie proste, a egzamin państwowy zdasz ze spokojem.
Testy na prawo jazdy online zawierające wszystkie aktualne pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są dostępne na zdamyto.com