Trwa wczytywanie . . .
pokaż odpowiedzi
122. Który z wymienionych sposobów hamowania samochodu osobowego wyposażonego w system ABS jest najbardziej efektywny? #620 !
123. Który z wymienionych czynników może ograniczyć pole widzenia kierującego samochodem osobowym? #619 !
125. Do czego może doprowadzić zbyt mocne hamowanie samochodu osobowego niewyposażonego w system ABS? #617 !
128. Jaka pozycja za kierownicą umożliwia zmniejszenie efektu tzw. martwego pola w lusterkach występującego w czasie obserwacji drogi? #614 !
129. Jak osiągnąć najkrótszą drogę hamowania pojazdem wyposażonym w układ przeciwblokujący (ABS)? #613 !
130. Którą z czynności należy wykonać, gdy działający system ABS wypycha w czasie hamowania pedał hamulca? #612 !
132. Który z wymienionych skutków możesz wywołać, jeśli podczas ruszania na wzniesieniu zbyt wcześnie zwolnisz dźwignię hamulca awaryjnego w stosunku do zwolnienia pedału sprzęgła? #610 !
< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 12
pytanie #
Kod zgłoszenia:
Treść:
Prawkobazapytan.pl to jedyne w pełni darmowe testy na prawo jazdy z zestawem oficjalnych pytań egzaminacyjnych opublikowanych przez Ministerstwo. Korzystanie z funkcjonalności strony takich jak przeglądanie pytań egzaminacyjnych z części specjalistycznej i podstawowej nie wymaga rejestracji ani logowania. Ponieważ korzystanie ze strony jest w pełni darmowe publikujemy tutaj tylko część pytań egzaminacyjnych (tych które nie zawierają filmów). Jeśli szukasz kompletnej oficjalnej bazy pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych (z identycznymi filmami i zdjęciami) zapraszamy na stronę zdamyto.com

Pamiętaj obecnie cała baza pytań jest jawna i udostępniana przez Ministerstwo. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne można dziś przejrzeć po kolei tyle razy, aż każde pytanie będzie dla Ciebie proste, a egzamin państwowy zdasz ze spokojem.
Testy na prawo jazdy online zawierające wszystkie aktualne pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są dostępne na zdamyto.com