Trwa wczytywanie . . .
pokaż odpowiedzi
14. Który z wymienionych czynników może ograniczyć pole widzenia kierującego samochodem osobowym podczas jazdy nocą? #738 !
17. Który z wymienionych sposobów przewożenia gaśnicy w samochodzie osobowym jest właściwy? #735 !
22. Czy wolno Ci kierować pojazdem, którego tablica rejestracyjna jest niewidoczna? #730 !
23. W którym z wymienionych przypadków regularne wykonywanie badania technicznego pojazdu ma wpływ na jego bezpieczne używanie w ruchu drogowym? #729 !
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 / 12 >
pytanie #
Kod zgłoszenia:
Treść:
Prawkobazapytan.pl to jedyne w pełni darmowe testy na prawo jazdy z zestawem oficjalnych pytań egzaminacyjnych opublikowanych przez Ministerstwo. Korzystanie z funkcjonalności strony takich jak przeglądanie pytań egzaminacyjnych z części specjalistycznej i podstawowej nie wymaga rejestracji ani logowania. Ponieważ korzystanie ze strony jest w pełni darmowe publikujemy tutaj tylko część pytań egzaminacyjnych (tych które nie zawierają filmów). Jeśli szukasz kompletnej oficjalnej bazy pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych (z identycznymi filmami i zdjęciami) zapraszamy na stronę zdamyto.com

Pamiętaj obecnie cała baza pytań jest jawna i udostępniana przez Ministerstwo. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne można dziś przejrzeć po kolei tyle razy, aż każde pytanie będzie dla Ciebie proste, a egzamin państwowy zdasz ze spokojem.
Testy na prawo jazdy online zawierające wszystkie aktualne pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są dostępne na zdamyto.com