Trwa wczytywanie . . .
pokaż odpowiedzi
26. Czy jako właściciel pojazdu masz obowiązek wskazać na żądanie uprawnionego organu, komu powierzyłeś pojazd do kierowania lub używania w określonym czasie? #726 !
27. Który z dokumentów jesteś obowiązany mieć przy sobie, kierując samochodem osobowym? #725 !
29. Który z dokumentów masz obowiązek posiadać przy sobie, kierując samochodem osobowym? #723 !
31. W jaki sposób należy zabezpieczyć poszkodowanego, u którego doszło do otwartego złamania kończyny? #721 !
32. Poszkodowany ma złamanie zamknięte kończyny dolnej i skarży się na silny ból. Czeka na przyjazd zespołu ratownictwa medycznego. Jakie działania powinien podjać świadek zdarzenia? #720 !
33. W którym z wymienionych przypadków, udzielając pomocy ofiarom wypadku drogowego, powinieneś założyć rękawiczki ochronne? #718 !
36. Jak długo powinieneś prowadzić masaż serca i sztuczne oddychanie wobec osoby rannej w wypadku? #714 !
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 12 >
pytanie #
Kod zgłoszenia:
Treść:
Prawkobazapytan.pl to jedyne w pełni darmowe testy na prawo jazdy z zestawem oficjalnych pytań egzaminacyjnych opublikowanych przez Ministerstwo. Korzystanie z funkcjonalności strony takich jak przeglądanie pytań egzaminacyjnych z części specjalistycznej i podstawowej nie wymaga rejestracji ani logowania. Ponieważ korzystanie ze strony jest w pełni darmowe publikujemy tutaj tylko część pytań egzaminacyjnych (tych które nie zawierają filmów). Jeśli szukasz kompletnej oficjalnej bazy pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych (z identycznymi filmami i zdjęciami) zapraszamy na stronę zdamyto.com

Pamiętaj obecnie cała baza pytań jest jawna i udostępniana przez Ministerstwo. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne można dziś przejrzeć po kolei tyle razy, aż każde pytanie będzie dla Ciebie proste, a egzamin państwowy zdasz ze spokojem.
Testy na prawo jazdy online zawierające wszystkie aktualne pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są dostępne na zdamyto.com