Trwa wczytywanie . . .
pokaż odpowiedzi
75. Jakie mogą być konsekwencje użytkowania opon z nadmiernie zużytym bieżnikiem, podczas hamowania na mokrej nawierzchni? #668 !
77. O czym ostrzega świecąca się na czerwono w czasie jazdy samochodem osobowym lampka kontrolna układu chłodzenia? #666 !
81. Które z wymienionych działań należy podjąć w pierwszej kolejności, gdy w czasie jazdy zaświeci się na czerwono lampka kontrolna ciśnienia oleju silnikowego? #662 !
83. Kierujesz samochodem osobowym. Jak powinieneś postąpić w czasie przejazdu przez rozległą kałużę? #660 !
84. Którą z tych czynności masz obowiązek wykonać podczas wyprzedzania samochodem osobowym we mgle poza obszarem zabudowanym? #659 !
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 12 >
pytanie #
Kod zgłoszenia:
Treść:
Prawkobazapytan.pl to jedyne w pełni darmowe testy na prawo jazdy z zestawem oficjalnych pytań egzaminacyjnych opublikowanych przez Ministerstwo. Korzystanie z funkcjonalności strony takich jak przeglądanie pytań egzaminacyjnych z części specjalistycznej i podstawowej nie wymaga rejestracji ani logowania. Ponieważ korzystanie ze strony jest w pełni darmowe publikujemy tutaj tylko część pytań egzaminacyjnych (tych które nie zawierają filmów). Jeśli szukasz kompletnej oficjalnej bazy pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych (z identycznymi filmami i zdjęciami) zapraszamy na stronę zdamyto.com

Pamiętaj obecnie cała baza pytań jest jawna i udostępniana przez Ministerstwo. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne można dziś przejrzeć po kolei tyle razy, aż każde pytanie będzie dla Ciebie proste, a egzamin państwowy zdasz ze spokojem.
Testy na prawo jazdy online zawierające wszystkie aktualne pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są dostępne na zdamyto.com